Oblek proti hmyzu SRŠÁŇ

Oblek proti hmyzu SRŠÁŇ

Dostupnost: Neznámá

Oděv Sršáň byl speciálně navržen a zhotoven pro zásahy proti bodavému hmyzu (vosy, včely, sršni).

Nejčastěji dodáván v tmavě šedé a černé barvě.

Dodáváno bez speciálních rukavic a obuvi.

Oděv Sršáň byl speciálně navržen a zhotoven pro zásahy proti bodavému hmyzu (vosy, včely, sršni...).

Je vyroben ze tří vrstev. Dvě vrstvy jsou vyrobeny z látky a jedna z pěny. Mezi vrstvami tkaniny je 5 mm pěna, což způsobuje, že se vnější tkanina nedotýká přímo těla osoby v obleku.

• kukla obleku je přichycena na vysoce pevný suchý zips, chrání obličej hasiče a zároveň umožňuje perfektní schopnost periferního vidění,
  • kukla je uzpůsobena tak, aby si uživatel v případě potřeby (zásah ve výškách) mohl nechat pracovní nebo zásahovou přilbu a přitom nebyl omezen pohyb hlavy a úhel vidění,
  • snadné oblečení na oděv PSII,
  • rukávy a nohy jsou ukončeny lemem a suchým zipem.
  • oděv je opatřen kapsou na vysílačku a dvěma samostatnými kapsami na potřebné vybavení pro úspěšnou likvidaci hmyzu,
  • je vyroben ze tří vrstev. Dvě vrstvy jsou vyrobeny z látky a jedné z pěn. Mezi vrstvami tkaniny je 5 mm pěna, což způsobuje, že se vnější tkanina nedotýká přímo těla osoby v obleku.
  • dodáváno s nápisem HASIČI - na suchý zip
  • velikostní sortiment: XL - XXL.
Rozměry
Velikost Výška Obvod hrudi Obvod pasu Obvod boků