Obuv zásahová HAIX FIRE EAGLE 2.0

Více pohledů

Obuv zásahová HAIX FIRE EAGLE 2.0
HAIX

Dostupnost: Neznámá

6 994 Kč s DPH 5 780 Kč bez DPH

FIRE EAGLE 2.0 inovovaný model oblíbených zasahových bot EAGLE od firmy HAIX.

* Povinná pole

6 994 Kč s DPH 5 780 Kč bez DPH
Popis

Detaily

Velmi rychlé nazouvání a nasazování
K akci jste připraveni během okamžiku, protože systém RapidFit modelu Fire Eagle 2.0 je nejrychlejší systém upevnění na světě. Lze jej ovládat jednou rukou, zajišťuje rychlé nasazení a optimální přizpůsobení.

Odolnost proti propíchnutí díky ochranné podrážce z oceli.
S obuví Fire Eagle 2.0 můžete bezpečně překonávat kopce i údolí, protože integrovaná ocelová podrážka poskytuje ještě bezpečnější ochranu před ostrými předměty než textilní podrážky.

Robustní a bezpečné díky vnější kůži
Vaše nohy zůstanou v obuvi Fire Eagle 2.0 bez úhony, protože se ukázalo, že je mimořádně odolná vůči všem rohům a hranám každodenního života. Ochranu zajišťuje vnější odolná kůže.

Kapsička RFID pro optimální organizaci
Fire Eagle 2.0 je vybaven přídavnou kapsičkou, do které se dokonale vejde čip RFID o rozměrech 30 x 30 mm. Jednoduše vybavte své boty osobním čipem RFID a usnadněte si správu ochranných pomůcek.

Maximální ochrana proti kapalinám
Bez ohledu na to, co se děje, chcete mít nohy v každé situaci v bezpečí a pohodlí. Membrána CROSSTECH® od společnosti Gore® v obuvy Fire Eagle 2.0 je nejen nepromokavá a prodyšná, ale také vás spolehlivě ochrání před krví a tělesnými tekutinami.

Prodyšný s klimatickým systémem
V obuvi Fire Eagle 2.0 může vaše noha dýchat, protože speciální pěnový systém zajišťuje cirkulaci vzduchu v botě a únik vlhkosti. Klimatizační systém funguje jako klimatizace uvnitř boty.

Perfektně padnoucí
Správná obuv pro vaši nohu. Díky speciálně vyvinutým stélkám Vám Fire Eagle 2.0 dokonale padne a zajistí maximální pohodlí po celý den.

Certifikace: CE 0193, EN 15090:2012 HI3 CI M AN CR SRC – Typ F2A

Výška obuvi: 23 cm
Hmotnost: 1128,5 g / bota

Recenze