Klíč univerzální Global RIA Fireman

Klíč univerzální Global RIA Fireman

Dostupnost: Skladem

RIA GLOBAL FIREMAN je multifunkční hasičský nástroj, který nahrazuje několik různých nástrojů, které hasiči používají v každodenní práci, čímž chrání lidské životy a majetek. Tento nástroj byl navržen a vyvinut na základě mnoha zkušeností během 30leté hasičské péče.

Základní myšlenkou, která předcházela vývoji nástroje, bylo umožnit hasičům reagovat a jednat rychlým a nejúčinnějším způsobem.

Nástroj má schopnost provádět 30 různých operací souvisejících s činnostmi při hašení požáru, zatímco jeho konstrukční a tvarový faktor nevylučuje jiné činnosti během zásahu.

Kromě inovativního řešení je důležité zdůraznit moderní design přizpůsobený individuálnímu použití, lehký a přesto silný materiál a snadné umístění na pás hasiče, který poskytuje nástroj v plném souladu s hasičskými úkoly a činnostmi.

Sada nástrojů se skládá ze základního nástroje a rozšíření, které zvyšují jeho schopnosti a které umožňují otevírání různých dveří výtahu, bariér, kouřových bran a hydrantů.

Kromě toho je nástroj vybaven taškou, která umožňuje přenášení na opasku, díky čemuž je v případě potřeby extrémně praktický a snadno dosažitelný. Za zmínku stojí, že nástroj a jeho rozšíření jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů charakterizovaných tvrdostí a elektrickou nevodivostí.