Hák hasičský PH kompozit

Hák hasičský PH kompozit
Pavliš a Hartmann

Dostupnost: Do týdne

Je určen k vyprošťování předmětů z hořících nebo zaplavených objektů, ke strhávání konstrukcí hrozících zřícením, k odtahování hořících předmětů, odtahování ledových ker apod.

Detailní popis

Hasičský hák PH kompozit

Hasičský hák se skládá z plastové rukojeti pro uchopení, speciální kompozitní tyče s voštinovou vložkou a kovaným hákem, který je tvořen rovnou a ohnutou čepelí.

Tento kompozitní materiál vyniká vysokou pevností jak v tahu, tak ohybu.

Další důležitou vlastností tohoto kompozitního materiálu je, že není elektricky vodivý a proto je možno hasičský hák PH kompozit použít za sucha při zásazích u zařízení do 1000 V střídavého a 1500 V stejnosměrného proudu, dle atestu ze Strojírenského zkušebního ústavu, s.p. Jablonec n/N.

Nabízíme ve dvou délkových provedeních 2500 a 3000 mm.

Délka: 2500 mm 3000 mm

Hmotnost: 2,9 kg 3,3 kg