Figurína cvičná UNI RLN80 - DOSPĚLÝ 80kg - výška 180 cm

Více pohledů

Figurína cvičná UNI RLN80 - DOSPĚLÝ 80kg - výška 180 cm
Ruth Lee

Dostupnost: 1–2 měsíce

43 028 Kč s DPH 35 560 Kč bez DPH

Figurína cvičná UNI RLN80 - dospělý  o váze 80kg a výšce 180 cm

* Povinná pole

43 028 Kč s DPH 35 560 Kč bez DPH
Popis

Detaily

Hmotnost: 80 kg

Výška: 180 cm

Univerzální figuríny jsou nejpopulárnější modely pro běžné záchranářské situace jako práce ve výškách, stísněných prostorech, při dopravních nehodách a při jakémkoliv záchranářském a manipulačním cvičení.

Figuríny mají anatomicky správné rozložení hmotnosti a vytváří pocit, že se jedná opravdu o lidské tělo v bezvědomí. Jsou dostatečně pevné, aby se daly uložit pod betonové desky, ocelové překlady, motorová vozidla, stromy apod.

Kostra těla je velmi odolná proti hnilobě, plátno je dvakrát prošité. Polypropylenová tkanina poskytuje vysokou pevnost a trvanlivost - a to zejména na nejvíce namáhaných místech. Ochranné kombinézy jsou vyztužené popruhy a je možno je prát v pračce. U overalů dospělých figurín je zakončení rukou chráněno nylonem vyztuženým PVC.

Tvar hlavy umožňuje montáž všech druhů imobilizačních límců. Obličejová maska a nasazovací kapuce jsou k dispozici jako příslušenství. V případě, že cvičení zahrnuje neustálé přetahování figurín, doporučujeme z příslušenství „přetahovací chrániče“ pro dodatečnou ochranu. Figuríny lze bezpečně použít v situacích při teplotách do 100°C.

Všechny figuríny jsou nově vyráběny z vodě-odolného a samozhášecího polyesteru, který je 4x pevnější než původní materiál z PVC.

Aniž by se zničila, je možné figurínu přejet vozidlem 4x4 nebo shodit z 2. patra.

Figuríny hojně využívá i armáda, tyto jsou opatřeny skladovými čísly NATO.

Recenze