Výstroj-hasiči, záchranáři

1. Čisticí prostředek F3 předpírka - 1l
    363 Kč s DPH 300 Kč bez DPH
    F3 Předepírka pro oděv kontaminovaný ropnými látkami a oleji

Specializovaná emulze pro předpírku znečištěného oděvu po předchozí kontaminaci oleji, vč. hydraulických, ropných látek a všech typů znečištění, kdy bylo třeba čistit v čistírnách pomocí perchloru. Přípravek funguje jako předpírka na vyšší stupeň teploty vody a následně se oděv dopere pomocí přípravku F5.

2. Čisticí prostředek F4 na reflexní prvky - 500 ml
    127 Kč s DPH 105 Kč bez DPH

Řada F také zahrnuje produkt s názvem „F4“ – detašovací přípravek na reflexní části oděvu. Velmi účinně, pomocí jemného abraziva, vyčistí veškeré reflexní části oděvu. Ty jsou po použití F4 rozjasněné a plní tak svou důležitou funkci, kterou je bezpečnosti zasahujícího hasiče. F4 se kartáčem nanese na reflexy a nechá působit. Pomocí jemného abraziva na bázi křídy je velmi účinně vyčistí. Poté se oděv vypere v prostředku F5. Přípravek F4 lze pro jeho šetrnost velmi dobře využít i na čištění přileb, šítů, průzorů, brýlí a dalších věcných prostředků.

3. Čisticí prostředek F6 dezinfekce - 5 kg
    928 Kč s DPH 767 Kč bez DPH

Dezinfekce oděvů

Dalším výrobkem z řady F je produkt „F6“, jedná se o dezinfekční prostředek, který spolehlivě odstraní kontaminaci oděvu biologickým znečištěním (krev, zvratky, pot a další tělní tekutiny).

4. Čisticí prostředek F7 impregnace - 0,5 l
    351 Kč s DPH 290 Kč bez DPH

F7 impregnační profesionální přípravek pro vícevrstvý zásahový oděv hasiče

F7 doplňuje řadu F o specializovanou impregnaci. Obnovuje hydrofobní a oleofobní úpravy na zásahovém oděvu hasiče.

Obnova opotřebované nešpinavé a stabilizační vrstvy na vnější straně vícevrstvého zásahového oděvu hasiče, anebo jiných ochranných oděvů používaných v jiných sférách pracovní činnosti. Na obnovu opotřebované hydrofobní vrstvy na textilních zásahových hasičských rukavicích.

Jeho jedinečnost tkví především v naprosto jiném, unikátním složení s velmi vysokou koncentrací teflonu. Prostředek byl testován i zahraničními laboratořemi s velmi kladným výsledkem a složky v něm obsažené jsou téměř identické jako ty, které používají k impreganci oděvů také američtí hasiči.

Důvodem proč jsme se pustili do vývoje tohoto rozprašovacího prostředku bylo to, že jeho aplikací pouze na vrchní, lícní část oděvu, nedochází ke zbytečné impregnaci tepelné vložky a membrány, která je následně neprodyšná a nefunkční. 1 lahev přípravku(500ml) stačí na ošetření celého jednoho kompletu, vč. textilních (ale i kožených) rukavic.

5. Deska páteřní s popruhem
    Páteřní deska je vyrobena z pevného plastu. Deska je omyvatelná a snadno dezinfikovatelná, 100% RTG průsvitná a bez kovových komponent. Součástí desky jsou fixační popruhy zakončeny suchým zipem.Je kompatibilní se všemi druhy imobilizérů hlavy. Barevně rozlišené popruhy. Dozvědět se více

6. Držák praporu
    V barevném provedení: přírodní nebo bílý. Dozvědět se více