Vana multifunkční skládací Unique s příslušenstvím

Více pohledů

Vana multifunkční skládací Unique s příslušenstvím

Dostupnost: 14 dní

Novinka
15 995 Kč s DPH 13 219 Kč bez DPH
Vana pro dekontaminaci osob, strojů a zařízení - s výpustným kohoutem D25 a víčkem. Vana pro záchyt nebezpečných unikajících látek v průmyslových halách, skladech a v dalších aplikacích.
Rozměr: 2000x2000x200 mm
Popis

Detaily

Vana pro záchyt nebezpečných unikajících látek v průmyslových halách, skladech a v dalších aplikacích.

Záchytná velkoplošná vana je navržena speciálně pro zachycení unikajících nebezpečných látek v průmyslových halách a skladech. Díky jednoduché konstrukci složené pouze ve 2 krocích a široké škále materiálů, ze kterých je možné vanu vyrobit, je vhodná do jakéhokoliv prostředí. Může být umístěna pod nádrže s chemickými látkami, kontejnery, potrubí, barely apod. Zároveň může být použita i jako záchytná vana v případě dekontaminace strojů a vozidel

Rozměr: 2000x2000x200 mm


Podrobný popis


- Vana je určena k zachycení nebezpečných látek

- Výhodná cena

- Rychlé dodání Jednoduché sestavení pouze ve 2 krocích

- Výroba na míru dle konkrétních požadavků – jakákoli velikost

- Vanu je možné přizpůsobit jakémukoliv účelu a prostředí – možnost volby materiálu pro velmi široké spektrum mechanické, chemické, požární, případně elektrostatické odolnosti

- Vanu je možné kompletně rozložit do podoby rovné plochy a pohodlně umýt

- Možnost vybavení výpustným otvorem a kulovým ventilem

- V případě potřeby lze vanu uskladnit ve složeném stavu minimálních rozměrů


Technické detaily

Vana je vyráběna z odolné plachtoviny PVC a PAD, případně jiných materiálů různého stupně mechanické a požární odolnosti. Vnější boční vzpěry po celém obvodu vany jsou vyrobeny z odolné nerezové oceli. Vzpěry mohou být na žádost zákazníka vyrobeny z pozinkované oceli. Skládají se z odnímatelné stabilizační části tvaru L a části, která je nedílnou součástí horního okraje vany a je vybavena zámkem, do kterého se vzpěra jednoduše ukotví. Díky tomuto principu je vana rychle sestavena pouze ve 2 krocích – rozprostření plachty a ukotvení bočních vzpěr. Každou vanu lze v případě potřeby opatřit výpustným otvorem a kulovým ventilem. Tašku na vanu dodáváme na vyžádání.

Specifikace materiálu a jeho chemická odolnost

Záchytnou vanu je možné vyrobit přesně dle požadavků zákazníka. Ten může kromě velikosti specifikovat i materiál, ze kterého má být vana vyrobena, aby byla použitelná v konkrétním prostředí (průmyslové výrobní haly, průmyslové sklady, aj.).

Příklad: UNIQUE / ADN / 800 l = Vana nehořlavá z 900 g PES/PVC, bez speciálních vlastností, o objemu 800 l.

Recenze