Trikoty startovní

Více pohledů

Trikoty startovní

Dostupnost: 14 dní

Novinka
Startovní číslo volného střihu z elastického materiálu - s Lycrou - v různých střihových řešeních s celoplošným sublimačním potiskem pro všechny sporty, kde je potřeba volnost v pohybu - tam jsou ideální naše vysoce elestické materiály s Lycrou
Popis

Detaily

Startovní trikoty jsou vyrobeny z elastického materiálu mikropolyester. Lemy průramku a průkrčník jsou zapraveny elastickou lemovkou, pro zajištění vysoké elasticity a zamezení paratelnosti švů.

Spodní lemy jsou zapraveny dvoujehlovým elastickým stehem.

Tento typ startovních čísel vyrábíme v kratším provedení dle FIS a delším provedení XL pro zimní, vodácké a hasičské sporty.

např.: Cena od 278,- Kč s DPH dle odebraného množství a pokrytí tiskové plochy, je rozdíl zda se jedná o sadu cca 9 čísel v odlišných barvách nebo větší množství s stejnou grafikou a jen odlišnými pořadovými čísly.

Velikosti a zpracování jakékoliv grafiky je v ceně. Zpracování grafiky a návrhu je také v ceně zakázky. Grafické údaje jsou optimální ve formátech CDR, AI, JPG,TIF a PDF.

Vhodná na běžecké lyžování, požární sport, biatlon, trialon, sjezdové lyžování, skoky na lyžích, severskou kombinaci, běh a další sporty.


Recenze