Stan nůžkový OCTA-PRO 4x8 m

Stan nůžkový OCTA-PRO 4x8 m

Dostupnost: 1-2 týdny

Nůžkové stany Octa Pro tvoří profesionální řadu zastřešení, která je nejodolnější vůči povětrnostním podmínkám. Všechny spoje konstrukce jsou vyrobeny z hliníku. Osmiúhelníkový hliníkový profil nohy s průřezem 50 mm se postará o to, že Vás i největší stany dokonale ochrání před deštěm i větrem.

Velký výběr barev - na dotaz.

Ještě větší stabilitu stanu zajišťují velké patky se zvětšeným opěrným bodem. Horní prvky konstrukce byly vybaveny systémem Easy-Hold pro snadné připevnění osvětlení nebo vytápění přímo ke konstrukci. Konstrukce disponuje nastavením výšky. Moderní hliníkové tlačítko instalované vně nohou usnadňuje zvedání a spouštění konstrukce. V dolní části nohou se nacházejí otvory pro rychlé připevnění doplňkových profilů k dokonalému napnutí bočnice. Zesílená pružina umístěná vně stožáru zajišťuje perfektní napnutí střechy, což je u velkých stanů nesmírně důležité. Zdrhovací zipy na bočnicích pak usnadňují jejich vzájemné spojování. Vybrané rozměry stanu mohou mít upravenou výšku vstupu až na 230 cm po 5 cm krocích.

Nůžkové stany Octa Pro doporučujeme k zastřešení plochy od 9 do 32 m². Rozměry 4 × 4, 4 × 6 i 4 × 8 jsou odolné vůči poryvům větru až do 100 km/h a odpovídají nárokům normy PN-EN 13782:2015-2007. Na konstrukci stanu se vztahuje záruka v délce 5 let.

Klíčové vlastnosti

Osmiúhelníkový profil nohy

Hliníkový osmiúhelníkový profil nohy 50 mm je aktuálně nejsilnějším na trhu a společně s příčně zesílenými nůžkovými profily tvoří z Octa Pro nejspolehlivější konstrukci v oblasti nůžkových stanů.

5 LET ZÁRUKA

Na konstrukci stanu Octa Pro se vztahuje 5 letá záruka.

ODOLNOST VŮČI VĚTRU

Stany Octa Pro jsou odolné vůči větru až do 100 km/h. Odolnost je potvrzena statickými výpočty v souladu s normou PN-EN 13782:2015-2007.

Velké výběr barev - na dotaz.