Rukavice záchranářské Lesley Plus (partiová kvalita)

Rukavice záchranářské Lesley Plus (partiová kvalita)

Dostupnost: Skladem

605 Kč s DPH 500 Kč bez DPH

Rukavice jsou plně funkční dle jejich vyhotoveného certifikátu, mají jen estetické vady - jako jsou např. nerovné hlavní nebo místy uvolněné ozdobné stehy, nesouměrně našité výztuhy či třeba mírné oděrky na umělé kůži dlaně.

Skladové zásoby v partiové kvalitě se mění každým dnem.

Před objednáním si Vámi zvolenou velikost, prosím ověřte emailem nebo telefonicky. Děkujeme za pochopení.

605 Kč s DPH 500 Kč bez DPH

Rescue rukavice určená pro práci hasičů a záchranářů při zásazích technického charakteru. Předností této rukavice je odolnost vůči mechanickým rizikům a flexibilita.

• Předností této rukavice je odolnost vůči mechanickým rizikům a flexibilita.
  • Hřbet rukavice – Spandex – přilnavost, komfort.
  • Ochrana kloubů– speciální reflexní výztuha s pěnovou výplní.
  • Ochrana prstů – kevlarová® výztuha s pěnovou výplní.
  • Ochrana špiček prstů – výztuha s protiskluzovou úpravou.
  • Dlaň rukavice – syntetická useň – citlivost, pevnost, odolnost vůči oděru.
  • Výztuhy dlaně – Kevlar® – zvýšená ochrana exponovaných míst vůči mechanickým rizikům.
  • Elastická manžeta ukončená pruženkou.
  • Bezprostřední ochranu ruky tvoří kevlarová® podšívka se skelným vláknem, která je extra odolná proti prořezu: ČSN EN 388, třída 5.

Rukavice jsou testovány a certifikovány dle normy ČSN EN 420:2004+A1:2010; ČSN EN 388:2004.