Radiostanice E-Tech NEP100

Radiostanice E-Tech NEP100

Dostupnost: Neznámá

Nová a velmi odolná profesionální radiostanice v pásmu 136-174 MHz s výkonem 5W !!! která zvládne i největší nároky na funkčnost a odolnost provozu radiové sítě.
Pro aktuální cenu nás prosím kontaktujte, děkujeme.

Radiostanice je plně kompatibilní a srovnatelná s vysílačkami naříklad výrobců Motorola, Kenwood, Icom, Maxon, Bendix atd.. Svým vzhledem, provedením a funkcemi velice připomíná radiostanici Motorola GP360. Oproti tomuto modelu vyniká především menšími rozměry a tudíž i pohodlnějším nošením. Je vhodná pro firmy, které mají velké nároky na dosah, spolehlivost a odolnost. Při těchto vlastnostech si radiostanice zachovává i svou atraktivitu. Radiostanice lze dodatečně vybavit kódováním hovoru (scrambler), funkcí Man-Down („mrtvý muž") a DTMF. Pomocí těchto volitelných prvků můžete vlastnosti radiostanice co nejlépe přizpůsobit vašim konkrétním potřebám. Svým provedením splňuje i přísnou vojenskou normu MIL-STD810F. Je vyrobena tak, aby odolávala i prostředí IP65.

Radiostanice NEP-100 se vyrábí pro pásmo 136-174 MHz. Tyto radiostanice jsou vhodné pro komunikaci na volném prostoru nebo v částečné zástavbě. Kmitočty v tomto pásmu se volí při kompromisu mezi požadovanou vzdáleností a šířením v zastavěných prostorech. Obecně totiž platí, že čím vyšší kmitočet, tím je kratší vzdálenost dosahu, ale lepší pokrytí uvnitř budov nebo hustě zastavěných lokalit. Kmitočty v tomto pásmu využívají například hasiči, taxislužby, záchranné služby, dopravní služby a ostatní firmy, které se většinou pohybují na otevřeném prostoru.

Velkou výhodou je, že si uživatel může spoustu funkcí jako jsou například úroveň umlčovače šumu, úroveň spínací hladiny VOX nebo CTCSS kódy nastavit sám. Pomocí těchto kódů, má tak možnost vytvořit až 204 komunikačních kanálů na jednom kmitočtu. Dále má radiostanice všechny druhy selektivních voleb, což umožňuje její zařazení do jakékoliv stávající konvenční radiové sítě. Její funkční vybavení zaručuje úplnou kompatibilitu například s radiostanicemi Motorola, Maxon, Kenwood, Tait, Icom atd. Velkou předností je malý rozměr a nízká hmotnost, což ocení zákazník především při častém nošení. Akumulátor Li-Ion 1800 mAh zaručuje dlouhou dobu provozu.

Technické informace:

• Homologace CE pro provoz na území EU
  • Kmitočtové pásmo: 136-174MHz
  • Počet kanálů: 255
  • Kompaktní robusná konstrukce
  • Modulace: 12,5/25 kHz
  • Výkon: 5W VHF
  • Napájení: 7.4V DC
  • Akumulátor 1800mAh LiIon
  • Vysoká hlasitost, velmi dobrá srozumitelnost i v hlučném prostředí (hasici, stavby atd.)
  • Sel5, DTMF, PL, DPL, status call, missed call, emergency call, vox, scan, password, stun/unstun .....
  • Rozměry: 100x56x34 mm
  • Hmotnost včetně akumulátoru: 285g