Proudnice nástřiková Klimeš - LK2

Více pohledů

Proudnice nástřiková Klimeš - LK2

Dostupnost: 2–3 dny

Novinka
1 924 Kč s DPH 1 590 Kč bez DPH

Proudnice nástřiková Klimeš LK2 - s delší tryskou a dvěma křížky.

* Povinná pole

1 924 Kč s DPH 1 590 Kč bez DPH
Popis

Detaily

Varianta proudnice s dvěma křížky a delší tryskou.

Proudnice L jsou osazené delší tryskou (165 mm) s průměrem 12,5 mm.

Proudnice jsou určené především pro hasiče, zejména pro jejich sportovní soutěže a nácviky. Odpovídají požadavkům a Pravidlům požárního sportu a Plamenu pro mládež v České a Slovenské republice.

Proudnice jsou vyráběny na CNC strojích. Pro zlepšení vlastností materiálu a jejich vzhledu, jsou proudnice dodávány s povrchovou úpravou dekorativním eloxováním a tryska se speciální úpravou. Lze si zvolit z 9 barev, tj. červená, oranžová, zlatá, zelená, modrá, růžová, fialová, titanová, černá.

Délka a hmotnost proudnice je přizpůsobena potřebám „proudařů“ - aby co nejméně překážela při běhu a při výstřiku vody byl zpětný ráz co nejmenší (aby co nejméně "kopala"). Pracovní tlak proudnic max. 1,6 Mpa.

Bez spojky je hmotnost proudnice cca 535 gramů. Se spojkou DIN (STORZ) je délka proudnice, včetně ozubů cca 420 mm. Vnitřní průměry, resp. redukce průměrů jsou přizpůsobeny co nejmenším hydraulickým ztrátám na proudnici a dosažení pokud možno co nejlepšího kompaktního výstupního proudu. Proudnice jsou rozebíratelné a mají výměnné trysky. Jsou osazeny tryskami o průměru 12,5 mm (+/-0,1 mm) případně 13 mm-na objednávku.

Proudnice jsou na straně ke spojce ukončeny závitem G2 a lze na ně připojit spojku používaného standardního systému v příslušné zemi. V ČR, Slovensku a Německu je to systém STORZ.

Recenze
Související produkty