Proudnice nástřiková Klimeš bez koncovky - Nová verze

Proudnice nástřiková Klimeš bez koncovky - Nová verze

Dostupnost: Skladem

Novinka 2016

Proudnice pro hasiče jsou určené pro požární útok dle pravidel požárního sportu, včetně pravidel Extraligy a pravidel Plamenu. Proudnice jsou vyráběny z duralu na CNC strojích a tvoří jeden nerozebíratelný díl. Pro zlepšení vlastností materiálu a vzhledu jsou proudnice dodávány s povrchovou úpravou eloxováním.

Každá proudnice je opatřena značkou a výrobním číslem. Délka a váha proudnice je uzpůsobena potřebám „proudařů“ aby co nejméně překážela při běhu a výstupní proud vody byl co nejvíce kompaktní. Právě pro kompaktnost výstupního proudu vody jsou proudnice vhodné zejména pro nástřikové terče.

Proudnice Klimeš nově s označením N má uvnitř navíc podélné usměrňovací lopatky (křížek).

Bez spojky je hmotnost proudnice cca 430 gramů a délka, rovněž bez spojky cca 400 mm.

Duhovou paletu nově rozšířila barva titanová, zlatá a malinová. Proudnice Klimeš 2015 jsou nyní v 10 barevných provedení.

Dále je možné osadit proudnice klasickou Al spojkou či spojkou od společnosti AWG.