Přilba HEROS TITAN FIRE Rosenbauer

Více pohledů

Přilba HEROS TITAN FIRE Rosenbauer
Rosenbauer

Dostupnost: 3 týdny

Novinka
9 800 Kč s DPH 8 099 Kč bez DPH
Přilbou Heros-titan nastavil Rosenbauer nový standard maximální bezpečnosti pro hasičské zásahy. Nová generace Heros kombinuje maximální ochranu s perfektním komfortem nošení.

* Povinná pole

9 800 Kč s DPH 8 099 Kč bez DPH
Popis

Detaily

 

Nová generace požárních přileb HEROS.

LEHČÍ

BEZPEČNĚJŠÍ

KOMFORTNĚJŠÍ

JEDNA VELIKOST pro všechny


Maximální ochrana s vylepšeným konceptem.

Přilbou Heros-titan nastavil Rosenbauer nový standard maximální bezpečnosti pro hasičské zásahy. Nová generace Heros kombinuje maximální ochranu s perfektním komfortem nošení.Při tradičním zavádění inovací vyvinul Rosenbauer přilbu s přibližnou hmotností 1,3 kg, která nabízí maximální pohodlí, vždy sedí. Je lehká, že ji ani neucítíte. Tak efektivní, že to nikdy nezapomenete. Perfektní rovnováha na hlavě díky ergonomickému zaměření hmotnosti přilby na osu hlavy. Tvrdší než každodenní zásah, s bezproblémovou odolností proti mechanickému poškození a teplotám vyšším než 300°C. Nová Heros-titan Rosenbauer je vyrobena pro každý hasičský zásah za účelem záchrany života.


Tvrdší než každodenní zásah: Heros-titan

Nová Heros-titan firmy Rosenbauer je jedna z nejbezpečnějších přileb na světě. Skořepina přilby byla opět vylepšena na odolnost proti sálavému teplu a plamenům. Vnější část s inovativním sportovně bionickým vzhledem, je vyrobena z vysoce odolného polyamidu, který garantuje maximální mnohaletou mechanickou odolnost, díky exceletní stabilitě při teplotách od -40 do více než 300 °C. To poskytuje hasičům jistotu a bezpečí v každém zásahu, dokonce i v extrémních teplotách a riskantních situacích.


Helma je bezpečná díky zkušenostem - lehká díky vědomostem a technologii. Je nejmodernější pro optimální ochranu a maximální komfort nošení během hasičských zásahů.

Nová Heros-titan je typu B/3b přilba s kompletní ochranou pro vnitřní a vnější hasičské zásahy. Celosvětově splňuje všechny důležité standardy a certifikace pro hasičské zásahové přilby: EN 443:2008, EN 16471, a EN 16473, NFPA 1971, AS/NZS 4067 a ISO 16073:2011*.

S mnoha novými detaily je HEROS-tinan nejvíce inovativní a nejmodernější přilba pro každý zásah. S vlastním designem, vysokým komfortem nošení, extrémně odolnými komponety a sofistikovanými detaily nastavuje nová generace přileb Rosenbauer nové standardy v bezpečnosti, funkčnosti a komfortu.

Údržba a výměna jednostlivých komponentů přilby HEROS-titan zabere minimum času. Veškerá manipulace, praní nebo výměna vnitřních součástí ochranné přilby je hotova velmi rychle, protože přilba obsahuje pouze 10 komponentů. K rozebrání jednotlivých součástí není zapotřebí speciálního nářadí a zároveň veškeré nastavení lze provést bez nutnosti vyjmutí vnitřních komponentů. Přilbu lze kompletně prát v pracím vaku.

Při správném zacházení s přilbou a pravidelných revizích je životnosti přilby neomezená.

V souvisejícím zboží najdete další doplňky, kterými kdykoli může přilbu vybavit.


Technické parametry:

polepy: NE (možno objednat)
barva skořepiny: luminiscenční nebo
signální žlutá-luminiscenční
štít: čirý
brýle: ANO (čiré nebo tmavé)
zátylník: ANO
systém kandahár: ANO
držák svítilny: NE (možno objednat)
teplotní rozsah: od - 40°C do více než 300°C
hledí: optické sklo třída 1
životnost: při pravidelných revizích neomezená
normy: EN 443:2008, EN 16471, EN 16473
velikost: 49 - 67 cm
hmotnost: 1,3 kg
Recenze
Související produkty