Osvětlovací přenosný systém RLS 2000, 12/24 V

Více pohledů

Osvětlovací přenosný systém RLS 2000, 12/24 V
Rosenbauer

Dostupnost: 3 týdny

38 350 Kč s DPH 31 694 Kč bez DPH
Popis zboží: Osvětlovací přenosný systém RLS 2000 Rosenbauer Výkonné. Kompaktní. Multifunkční. Přenosné bateriové LED osvětlovací systémy.
Popis

Detaily

Popis zboží:

Osvětlovací přenosný systém RLS 2000 Rosenbauer Výkonné. Kompaktní. Multifunkční. Přenosné bateriové LED osvětlovací systémy. Multifunkční LED osvětlovací systémy výrobce Rosenbauer se používají všude tam, kde jsou problémy s dpodávkami elektrické energie (typicky v průběhu povodní), nebo v náročném terénu (lesy, střechy atd.). Oblast zásahu může být účinně osvětlena bez dostupného zdroje elektrické energie.

Tyto výkonné LED osvětlovací systémy naleznou uplatnění nejen u profesionálních hasičů, ale jsou ideálním nástrojem i pro další jednotky integrovaného záchranného systému, jako jsou například dobrovolní hasiči, policie a další.


Výhody systému:

- znovudobíjecí

- kompaktní

- multifunkční

- výkonný

- vynikající světelný výkon s dobíjecí baterií

Oba systémy RLS1000 a RLS2000 mají integrovanou výkonnou baterii. V závislosti na modelu může být pracovní doba systému až 8 hodin při 100% světelného výkonu bez dalšího zdroje el. energie. Pokud je použit v kombinaci s vhodným adaptérem, pak je možné i trvalé nepřerušované použití.

Tento systém tedy zajistí optimální světelné podmínky i po celou noc. Nastavení barvy na ekvivalent 6500 Kelvinů osvětluje prostředí osvícením velmi podobným dennímu světlu. S funkcí Powerboost lze maximální výkon dočasně navýšit na 150% po dobu 10ti minut. Inteligentní řízení baterie s integrovanou baterií a nabíječkou na 12V / 24V systémy RLS také vynikající v praktickém použití.

RLS osvětlovací systémy mají integrovanou nabíjecí jednotku, která nejen monitoruje stav své baterie, ale i baterie, ze které je systém napájen (např. autobaterie). Nabíjení je velmi jednoduché. Vše, co potřebujete, je …. systém připojíte, sám se začne dobíjet a systém je připraven. Vše bez dalšího nabíječe. Systém může být nabit a provozován z jakékoliv 230V zásuvky s vhodným adaptérem.

RLS2000 – perfektní 360° osvit na místě zásahu. Nový, kompletně flexibilní LED osvětlovací hlavy systému RLS2000 jsou další podstatnou výhodou tohoto systému z pohledu funkčnosti. Vše je možné s těmto multifunkčními hlavicemi, které je možné natočit do věšech směrů: od silného pátracího světla až po plošné osvětlení v 360°. I kombinace obou výše uvedených nastavení je možná.

Tři flexibilní LED panely: umožní 360° osvit stejně jako velmé množství variantních nastavení při zásahu. Úhel náklonu každého panelu může být nastaven zvlášť do vlastní pozice. Výkonná LED technologie: nejvyšší efektivita při maximálním světelném výkonu Nastavitelný výkon: tři panely mohou být samostatně zapnuté či vypnuté Perfektní 360°osvit pokud se použije 4,70 vysoká trojnožka.


Technická data:

Baterie: 12 V, 22 Ah olovo gel

Barevná teplota: 6500 K (stejné jako denní světlo)

Doba provozu: cca 3 hodiny při 100% výkonu všech panelů, cca 10 hodin na 25% výkonu

Provozní stavy: Plošný osvit, bodový osvit, světlomet; volitelné

Zábleskové světlo: 4 barvy (červená, zelená, modrá, žlutá)

Funkce ztlumení: plynule nastavitelné po krocích o 10%

Dočasné zesílení osvitu: 150% výkonu po dobu 10 minut

Světelný tok při 100% výkonu: cca 8500 lumenů

Světelný tok při 150% výkonu: cca 12500 lumenů Krytí: IP 54

Rozměry: 390 x 195 x 255 mm (složeno pro manipulaci)

Váha: 12,4 kg Systém vše v jednom Jednoduchý a praktický.

Systémy RLS1000 a RLS2000 kombinují všechny prvky výkonného osvětlovacího systému v jednom.


Funkce ztlumení osvitu.

Pracovní světlo může být v několika stupních ztlumeno v rozsahu 8% až 150%, regulace možná dle potřeby.

Stínítko - speciální stínítko umožňuje plynulý přechod mezi cíleným světelným reflektorem a světlem rozptýleným do širokého úhlu - nezáleží, zda použijete systém jako pátrací světlo při vyhledávání osob či jako pracovní světlo s jemným pracovním osvitem, RLS1000 a RLS200 vždy poskytne žádoucí osvícení.

Zábleskové světlo různých barev. Přídavná záblesková funkce také umožňuje systém použít jako zdroj signálních záblesků v pěti barvách: červená, např. jako identifikace velitele zelená, např. shromaždiště uživatelů dýchací techniky žlutá, např. nebezpečná zóna na silnici modrá, např. označení složky IZS bílá, např. obecné signální světlo.

SOUČÁSTÍ OSVĚTLOVACÍHO SYSTÉMU JE NABÍJEČ DO AUTA (12/24V).

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nenechávejte baterii vybít úplně, dororučujeme po každém použití dát co nejdříve na nabíječ. Baterie má indikátor nabití.

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ (ceny na dotaz) 230 V AC adaptér 4,7m stativ Adaptér na stativ s kotvícím bodem dle normy DIN 3 m prodlužovací kabel pro osvětlovací hlavici na vyšších stativech náhradní světelný modul pro systém RLS1000 nebo RLS2000 náhradní baterie pro systém RLS1000 nebo RLS2000 zásuvka do vozu

Recenze