Oblek suchý SAFETY

Oblek suchý SAFETY
Hiko sport

Dostupnost: Neznámá

Suchý oblek Rescue, který byl vyvinut společně s profesionálními záchranáři, je určen do náročných podmínek. Poskytuje komplexní ochranu celého těla před vlhkem a chladem i při delším pobytu ve vodě.

Oblek má vstupní vodotěsný zip v předním díle přes rameno. Na krku a zápěstích je opatřen vodotěsnými latexovými manžetami chráněnými neoprenem. Tělo i kalhoty jsou vyrobeny ze čtyřvrstvého materiálu Airfour.Exponovaná místa na loktech, kolenou a v oblasti sedu jsou zesílena Cordurou, která slouží jako ochrana proti prodření.
Oblek má zesílené cordurové ponožky. Stahování v pase je zajištěno systémem "Doublepull".
Oblek je možno vybavit vypouštěcím ventilem.

Materiály

CORDURA

CORDURA = PAD 500D. Velmi trvanlivá nylonová tkanina s výbornými mechanickými vlastnostmi, odolná vůči působení ropných produktu a detergentu, vysoce oděruvzdorná a pevná v tahu.

NTX 2

Oboustranně kašírovaný neopren.

AIRFOUR

Čtyřvrstvý materiál s výbornými parametry. Technické parametry materiálu WP25.000m/m,MVP15.000g/m2/24Hrs