Clona nehodová mobilní 1,8 x 1,8 m - 4 panely

Více pohledů

Clona nehodová mobilní 1,8 x 1,8 m - 4 panely

Dostupnost: Na objednávku

12 990 Kč s DPH 10 736 Kč bez DPH
Při nehodách na silnicích a dálnicích zacloní místo nehody.
NEBO
Popis

Detaily

Nehodová clona se skládá z 4 panelové konstrukce, která umožňuje cloně samostatně stát.

Panely mají rozměr 1,8×1,8 m, celková délka ve vypnutém stavu je 7,2 m. Vypnutí každého panelu clony zajišťují pružné laminátové vzpěry uchyceny na krajích panelu v pevných kapsách a uprostřed panelu jsou vzpěry uchyceny v hliníkovém zámku, na kterém je upevněno pryžové kulaté madlo. Co nejjednodušší a nejrychlejší vypnutí nehodové clony zajišťují pásy o rozměrech 300×55 mm ve spodní části každého panelu, které slouží k přišlápnutí při vypínání clony.

Kompletně roztaženou a vypnutou nehodovou clonu je možno ukotvit pomocí kotvících lan. Každý panel nehodové slony je opatřen třemi kotvícími kovovými oky-dvě na horní části a to v každém rohu panelu a jednu ve středu panelu.

Na obou krajích a uprostřed je nehodová clona vybavena nylonovými popruhy pro uchycení kovových nohou ve tvaru T, které zajišťují cloně vetší stabilitu. Nehodová clona má bílou barvu.Horní část clony je opatřena stříbrným reflexním lemem v šířce 50 mm pro dobrou viditelnost v noci, v mlze nebo například v kouři.

Spodní část clony je opatřena zvýrazňujícím lemem červené barvy v šířce 270 mm.

Spodní část nehodové clony je vyrobena z nehořlavého materiálu, proto ji při svém zásahu mohou používat i hasičské jednotky.

Pro přenos a uskladnění nehodové clony slouží nylonový vak s uchy.

Rozměry v přepravním vaku:

délka: 135 cm

průměr: 30 cm

hmotnost: 12kg

Recenze