Čistící prostředek F1 bezkontaktní aktivní pěna 10l

Více pohledů

Čistící prostředek F1 bezkontaktní aktivní pěna 10l

Dostupnost: Do týdne

1 199 Kč s DPH 991 Kč bez DPH
F1 Bezkontaktní aktivní mycí pěna s leskem  

Specializovaná bezkontaktní mycí pěna s leskem. Jedná se o vysoce pěnivý prostředek pro mytí karoserií, ale také např. gumových člunů.


F1 je velmi efektivní prostředek určený pro bezkontaktní i kontaktní mytí převážně automobilů, ale i jiné dopravní techniky. Tento produkt neobsahuje agresivní mycí složky, nedochází tak k poškození laku. Je zde kladen vysoký důraz na kvalitu. Karoserie je perfektně umytá a díky speciálním přísadám se také leskne. Spotřeba mycího produktu je přímo úměrná zvolené aplikační metodě.


Aplikaci lze provádět pomocí zpěňovačů (hobby/profi), tlakových nádob, přídavných nádržek (vapek), ale i pomocí klasické metody kýbl-autokartáč/houba. Při aplikaci prostředku je nejdůležitějším mycím faktorem vytvoření aktivní pěny. Čím je pěna hustší, tím je silnější efekt mytí. F1 bez problémů odstraňuje tzv. statickou špínu, dokonce rozpouští asfalt, dá se snadno smýt a nezanechává bílý povlak. Výsledkem mytí je, díky jeho speciálnímu složení, lesklý a ošetřený povrch.

NEBO
Popis

Detaily

F1- bezkontaktní aktivní mycí pěna s leskem. F1 je vysoce pěnivý a efektivní prostředek určený pro bezkontaktní i kontaktní mytí převážně automobilů, ale i jiné dopravní techniky. Tento produkt neobsahuje agresivní mycí složky, nedochází tak k poškození laku. Je zde kladen vysoký důraz na kvalitu. Karoserie je perfektně umytá a díky speciálním přísadám se také leskne. Spotřeba mycího produktu je přímo úměrná zvolené aplikační metodě.

Aplikace:
Aplikaci lze provádět pomocí zpěňovačů (hobby/profi), tlakových nádob, přídavných nádržek (wapek), ale i pomocí klasické metody kýbl-autokartáč/houba.

  • Při aplikaci prostředku je nejdůležitějším mycím faktorem vytvoření aktivní pěny. Čím je pěna hustší, tím je silnější efekt mytí.
  • Pěnu nechte působit (cca 10 min.) a poté důkladně karoserii opláchněte, (pro lepší výsledný efekt se doporučuje oplachovat pěnu zespod nahoru). 
  • F1 bez problémů odstraňuje tzv. statickou špínu, dá se snadno smýt a nezanechává bílý povlak. Výsledkem mytí, je díky jeho speciálnímu složení, lesklý a ošetřený povrch.

Přípravek nesmí zaschnout na karoserii. Přípravek neaplikujte na přímém slunci!!

Dávkování:
Pomocí automatického dávkovacího systému (wap) nebo ručně. Teplota vody maximálně 85°C, doba působení do 20 minut.

  • ručně 5 ml na 1 l vody
  • pomocí přísavné nádržky 10-50 ml na 1 l vody

Balení: 5 kg PE kanystr, 10 kg PE kanystr, 20 kg PE kanystr

 

Ke stažení:

Bezpečnostní list

Recenze