Brašna pohotovostní FIREFIGHTER Extra

Více pohledů

Brašna pohotovostní FIREFIGHTER Extra

Dostupnost: 1-2 týdny

Brašna pohotovostní FIREFIGHTER EXTRA
Popis

Detaily

Pohotovostní brašna je vyvzorována především pro uložení osobní výstroje a výzbroje hasiče. Díky vysoké variabilnosti naší výroby ji lze, po menších úpravách, nabídnout pro uložení osobní výstroje a výzbroje členům různých záchranářských týmů (lezcům, psovodům, potápěčům apod.). Kvalitní zpracování, společně s použitím odolných nepromokavých materiálů, z ní dělá vysoce praktický výrobek.

Brašna obsahuje: Hlavní úložný prostor-kapsu (55x38 cm) plněnou z boku, která je určená pro uložení objemnějších výstrojních součástek např. zásahového oděvu a lze ji uzamknout menším zámkem. Kapsa je doplněna o malou vnější kapsičku pro uložení drobných předmětů; Větší boční kapsu (19x34cm) určenou pro uložení výstroje a výzbroje (obuv, přilba, maska apod.); Menší boční kapsu (7x34cm) pro uložení osobních věcí, která je navíc doplněna o další malou vnější kapsičku. Nosné boční popruhy jsou pro pohodlné nošení opatřeny suchým zipem zapínatelným textilním polstrovaným úchopem.

K dispozici je rovněž nosný ramenní popruh opatřený posuvným polstrováním pro pohodlné nošení. Z praktických důvodů je popruh možno k brašně upevnit na několika místech za pomoci dvou karabin. Větší boční kapsa je opatřena před přípravou pro upevnění jmenovky nebo osobního čísla.

Design brašny je na několika místech doplněn žlutými reflexními prvky.

Brašna je standardně opatřena nápisem HASIČI, který může být podle dohody změněn, případně za příplatek doplněn.

Barva červená (RAL 3020).

Pohotovostní rozměry 38 x 81 x 37 cm (objem cca 114 litrů).

Na požádání zákazníka je možno formou tepelného transferu nebo výšivky, umístit na brašnu znak jednotky nebo jakékoliv jiné logo.

K brašně mohou být za příplatek dodány dvě praktické taštičky pro uložení hygienických a drobných osobních potřeb. Vyvzorováno podle osvědčeného evropského standardu!

Větrací klopa je umístěná na boční straně hlavního úložného prostoru.

Brašna je vyrobena z tkaniny ze 100% PA, opatřená lehkým PU zátěrem, který dodává tkanině příjemný vzhled i na rubové straně a zaručuje požadovanou voděodolnost. Hlavní parametry tkaniny: Hmotnost 332 g/m2, pevnost v tahu/trhu - 3500/2600 N, stálobarevnost => 4-5 a s porovnáním s PES lepší odolnost vůči degradaci.

 

Recenze